A vb-selejtezők zárófordulójában Vad II Istvánék

2017. október. 12., 09:57   |

A Luxemburg-Bulgária (1-1) mérkőzés közreműködője volt a magyar játékvezetői négyes.

Vad II István sípjelére kezdődött az európai A-csoport világbajnoki selejtezője Luxemburgban. A Fehéroroszországot megelőző, ötödik helyezett látta vendégül a tabellán előtte álló Bulgáriát.

A Stade Josy Barthel közönsége előtt a Niedercorn középpályása, Olivier Thill góljával már a 3. percben vezetést szereztek a házigazdák. Egészen a 68. percig tartott ki az előny, akkor a Palermo légiósa, Ivajlo Csocsev egyenlített. Az eredmény már nem változott, így az 1-1-gyel búcsúztak a vb-selejtezők sorozatától. A csoportot Franciaország nyerte, a pótselejtezős pozíciót Svédország érte el, megelőzve Hollandiát.

Vad II István asszisztensei Albert István és Berettyán Péter voltak, míg a tartalék-játékvezetői teendőket Andó Szabó Sándor látta el.